Уважаемые друзья, убедительно предлагаем вам, ознакомиться с следующей информацией, это даст возможность сэкономить ваше и наше время.

Яка вартість послуг? Як швидко?

             Кожен проект  індивідуальний, його вартість і час реалізації залежить від складності самого малюнку, площі, місця, висоти, необхідного устаткування, а також від погодних умов. Пропонуємо вам, визначитись з малюнком та місцем його розташування, звернутись до нас і ми розрахуємо вартість та необхідний час 

Як це відбувається?

          Ви бажаєте розмістити інформацію, малюнок або вирішили змінити інтер`єр чи екстер`єр. Ви повинні мати право на розміщення, зміну яке буде підтверджене документально. Після отримання орієнтовного ескізу та фото місця проведення робіт, ми готуємо проект, розраховуємо вартість, строки та узгоджуємо всі необхідні деталі, які закріплюються в договорі та специфікації до нього. Наступним етапом є підготовка поверхні(вирівнюється, ґрунтується)  і саме нанесення фарби. Далі при необхідності робоча поверхня грунтується, вирівнюється і наноситься фарба.  По закінченню, підписується акт виконаних робіт.

Чи буде ескіз малюнка співпадати з намальованим результатом?

          Так, ми гарантуємо майже 100% співпадіння, в лініях, пропорціях, кольорах але залишаємо за собою право розбіжності у відтінках. 

Гарантія?

           Так, надаємо гарантію на всі наші малюнки та послуги, тому що використовуємо найкращі фарби і технології, дотримуючись при цьому послідовності нанесення для досягнення бездоганної якості.  Пам`ятайте, ви захищенні обов`язковим договором, який ми з вами підпишемо до початку робіт.

1
2
3